CAPRI

ELEGANCE kategória - SOUTH SEAS SPAS (DELUXE/STANDARD)

3 masážne miesta - 213 x 152 x 81 cm

Vírivka CAPRI  Vám ponúka skutočne kvalitnú hydroterapiu, ktorá uvoľní Vaše unavené svalstvo a poskytne Vám najvyššiu úroveň relaxu. Je relatívne malých rozmerov, ideálna do exteriéru aj interiéru, podľa Vášho želania. Má 3 masážne miesta s jedným lehátkom. K dispozícii je v prevedení DELUXE aj STANDARD. Obe varianty majú rovnaký design, ale South Seas Deluxe Spas majú oproti variante South Seas Standard Spas ešte bohatšie vybavenie masážnych trysiek, luxusnejšie osvetlenie (Dynastar LED) a vodopád vychádzajúci z vankúša, ktorý je zároveň podsvietený. Kvalita masáží a technológie je rovnako vynikajúca. Doprajte si novú vírivku z rady South Seas Spas, ktorá splní Vaše túžby po vysokokvalitnej hydromasáži.

ŠPECIFIKÁCIA

 Počet miest:3 miesta
 Rozmery:213 x 152 x 81 cm
 Hmotnosť (prázdna):209 kg
 Hmotnosť (plná): 1155 kg
 Množstvo vody:946 litrov
 Termokrytano
 Pumpy/čerpadlá:1 čerpadlo
 Ovládací paneldigitálny LCD
 Ohrevné teleso2 kW (230 V)
 Ozonátorano

 

 Izolácianajvyššia úroveň - plná mäkká pena Icynene
 OsvetlenieDynastar LED pre Deluxe, 1x multicolor 10 LED pre Standard
 Množstvo trysiek32 Deluxe / 21 Standard
 Tryskystainless steel
 Vodopád z vankúša + podsvietenýano - len pre Deluxe

Farebné varianty vnútra vírivky

Škrupina farby Island spas

Vonkajšie obloženie

farby obloženia

Termokryt

farby termokrytu
Artesian spas logo png

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU NA VÍRIVKU :

Artesian Spa production place

South Seas Spas logo 2

 

    ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

vodopad z vankuša Sout seas spas

PODSVIETENÝ VODOPÁD Z VANKÚŠA

Užite si jedinečný pocit vodopádu stekajúceho po Vašom tele, ktorý pôsobí uvoľňujúco a relaxujúco. Vodopád vychádza z vankúša a je krásne podsvietený. Len pre prevedenie DELUXE.

stainless steel trysky

TRYSKY STAINLESS STEEL

Užite si dokonalú masáž s tryskami stainless steel. Inovatívny design a sila masáže, ktorá uvoľní a zrelaxuje Vaše svalstvo. Hydromasáže vo vírivkách South Seas Spas sú jedinečným zážitkom.

rozvody vody vo vírivke Artesian Spas

SUPERIOR KVALITA ROZVODOV VODY A KONŠTRUKCIE

Naše vírivky sú skonštruované podľa najvyšších štandardov kvality. Špičková kvalita rozvodov, mimoriadne pevná konštrukcia s pevným ABS plastovým dnom.

ovládací panel South Seas Spas

DIGITÁLNY LCD OVLÁDACÍ PANEL

Ovládanie vírivky nikdy nebolo jednoduchšie. Týmto digitálnym LCD ovládacím panelom jednoducho nastavíte teplotu, zapnete osvetlenie alebo spustíte masáže.

Plné vypenenie vírivky Artesian Spas

PLNÁ IZOLÁCIA Z MÄKKEJ PENY

Špeciálna mäkká Icynene penová izolácia víriviek Artesian Spas zabezpečuje najefektívnejšiu izoláciu tepla dostupnú v akejkoľvek vírivke. South Seas Spas majú tú najdokonalejšiu izoláciu v štandarde.

obloženie South Seas Spas

BEZÚDRŽBOVÉ OBLOŽENIE KINGWOOD

Nádherné bezúdržbové obloženie Kingwood je z pevného materiálu imitácie dreva, ktorý odolá aj náročným poveternostným podmienkam - bez nutnosti ochranných náterov.

Ergonomia South Seas

ERGONOMICKÉ TVAROVANIE

Komfortné ergonomické sedátka a lehátka s rôznymi hĺbkami. Pohodlnosť je základným znakom všetkých víriviek  South Seas Spas, bez ohľadu na rozmery a veľkosť. Jednoducho komfort a pohodlie pre všetkých.

LED South Seas

DYNASTAR LED SYSTÉM OSVETLENIA

Nádherné mnohofarebné osvetlenie pre varianty DELUXE pozostávajú z LED svetiel rôznych veľkostí. Pre STANDARD variantu je použité jedno Multicolor 10 LED osvetlenie.

Cirkulačný systém Whisper Pure - vírivky Artesian Spa

CIRKULAČNÝ SYSTÉM WHISPERPURE

Mimoriadne efektívny a extrémne úsporný cirkulačný systém WhisperPure prefiltruje a prečistí 113 litrov vody za minútu. Vodu vo vírivke tak prečistí viac ako 100 krát za deň. 

ozonator

OZONÁTOR ARTESIAN SPAS

Ozonátor Artesian Spas je špičkový vysokovýkonný ozonátor, ktorý neustále čistí vodu a zabíja baktérie. Vodu čistí veľmi rýchlo a efektívne, 3000x rýchlejšie ako chlór. Nedráždi oči ani pokožku. V štandarde každej vírivky z rady Island Spas.

Tepelnoizolačný termo kryt - vírivky Artesian Spas

TEPELNO-IZOLAČNÝ TERMOKRYT

Termokryt najvyššej kvality s hrúbkou až 10 cm a vyspádovaním pre odvod vody. S oceľovou výstužou pozdĺž závesu. Odoláva slnku, počasiu a výrazne šetrí náklady na energiu.

Ego3 unikátny filter

EGO3 - JEDINEČNÝ FILTER

Tento unikátny filter Vám zadrží aj tie najmenšie nečistoty, ktoré bežné filtre nezachytia. Na rozdiel od štandardných filtrov sa neupcháva, vnútro sa ľako čistí. Šetrí náklady a minimalizuje námahu pri čistení.

NADŠTANDARDNÉ VOLITEĽNÉ VYBAVENIESouth Seas Spas logo 2

Bezúdržbové ROCK obloženie Artesian Spas

BEZÚDRŽBOVÉ ROCK OBLOŽENIE

Nádherné obloženie vírivky - imitácia kameňa. Vyrobené zo syntetického materiálu odolného voči počasiu, snehu, vlhkosti, dažďu, vysokým teplotám. (K dispozícii okrem 6xx modelov a 518P)

PRÍSLUŠENSTVO
South Seas Spas logo 2

Schody ROCK

Schody Rock

Schody SYNTHETIC

Schody - syntetické Artesian Spas