EXCLUSIVE KATEGÓRIA Platinum-Elite-Logo

EXKLUZÍVNA ÚROVEŃ HYDROMASÁŽE

Vírivky kategórie  PLATINUM ELITE značky ARTESIAN SPAS predstavujú špičku na trhu vírivých bazénov. Najvyššia technológia masáží exkluzívnymi Helix tryskami, maximálna flexibilita intenzity a druhov masáží regulovaná pre jednotlivé miesta samostatne, jednoduchosť ovládania nádherným dotykovým farebným displejom, bezkonkurenčný systém filtrácie, luxusný design, extrémna úspornosť prevádzky....to je len niekoľko z mnohých úžasných vlastností, ktoré Vám vírivky kategórie PLATINUM ELITE ponúkajú.

Doprajte si to najlepšie a užívajte si nádherné chvíle pohody, relaxu, spojeného s úžasnými masážami vo Vašej vírivke z kategórie PLATINUM ELITE pre najnáročnejších.

MODELY

http://files.constantcontact.com/40b66a7d201/30c02eaa-c8bf-4ea4-a361-d2a5adc1645b.jpg

Patentovaná technológia DIRECTFLOW Personal Control® 

Inovatívnu technológiu DirectFlow™ tvorí kombinácia revolučného "switchless" motora s priamymi systémami potrubí rozvodu vody. Vysokoefektívne a spoľahlivé pumpy s motormi sú umiestnené priamo pod hydromasážnymi miestami vo vírivke. Spolu s jedinečným ovládačom masáží Variable Flow Control vytvárajú unikátnu patentovanú technológiu DIRECTFLOW Personal Control®  pre maximálne možnosti individuálneho ovládania jednotlivých masážnych miest.

Každú oblasť vo vírivke si môžete SAMOSTATNE ovládať špeciálnymi ovládačmi určenými pre jednotlivé masážne oblasti pre dokonalý komfort a zážitok z hydroterapie.

Directflow Personal Control® Vám prináša dokonalý komfort spojený s výraznou úsporou elektrickej energie. Takúto funkciu nenájdete u žiadnej inej značky vírivých bazénov (!).Vďaka Directflow Personal Control® si viete nastaviť jednoduchým spôsobom masáž podľa Vašich predstáv.

Osobný ovládací panel Directflow Personal Control® Vám umožňuje:

1) Zapnutie/vypnutie jednotlivých masážnych oblastí samostatne
2) Prispôsobenie intenzity masáží pre jednotlivé masážne oblasti samostatne
3) Prispôsobenie množstva vzduchu privádzaného do trysiek pri hydromasáži pre jednotlivé oblasti samostatne

DirectFlow™

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE Platinum-Elite-Logo

vodopád

PLATINUM ELITE VODOPÁD Z VANKÚŠA

Každá vírivka z Platinum Elite série je vybavená jedným alebo dvoma podsvietenými vodopádmi vychádzajúcimi z vankúša pre extra luxusnú atmosféru a úžasný relax.

Helix trysky

PATENTOVANÉ HELIX TRYSKY

Základnou črtou víriviek Artesian Spas je revolučný prielom v hydroterapii - Helix trysky. Trojdimenzionálne dvojito - špirálovité trysky Vám poskytnú hlboko prenikajúcu masáž, ktorá nemá konkurenciu.

rozvody vody vo vírivke Artesian Spas

SUPERIOR KVALITA ROZVODOV VODY A KONŠTRUKCIE

Naše vírivky sú skonštruované podľa najvyšších štandardov kvality. Špičková kvalita rozvodov, mimoriadne pevná konštrukcia s pevným ABS plastovým dnom.

ovládací panel Platinum elite Touch

DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL

Vírivky z Platinum Elite série majú nádherný dotykový, farebný ovládací panel, s ktorým sa stáva ovládanie vírivky jednoduchou hračkou, ktorú zvládne úplne každý.

Plné vypenenie vírivky Artesian Spas

PLNÁ IZOLÁCIA Z MÄKKEJ PENY

Špeciálna mäkká Icynene penová izolácia víriviek Artesian Spas zabezpečuje najefektívnejšiu izoláciu tepla dostupnú v akejkoľvek vírivke

vodopád Platinum Elite

VODOPÁDY

Každá Platinum Elite vírivka prichádza v štandarde vybavená vodopádom pre dokonalú atmosféru počas masáží, ktorá zároveň veľmi poteší aj tých najmenších kúpajúcich...

Lucite spa povrchová ochrana Artesian Spas

LUCITE "EASY CARE" AKRYLÁT

Akrylát Lucite s úpravou "Easy care" je nádherne odolný akrylový materiál, ktorý bráni rastu baktérií. Bezpórový povrch zabraňuje usádzaniu nečistôt a je jedným z najlesklejších a najkvalitnejších materiálov na trhu.

Monarch obklad vírivky Artesian Spa

BEZÚDRŽBOVÉ OBLOŽENIE MONARCH

K dispozícii exkluzívne len pre Platinum Elite kategóriu. Nádherné bezúdržbové obloženie Monarch je z pevného materiálu, ktorý odolá aj náročným poveternostným podmienkam - bez nutnosti ochranných náterov

Ergonomický design vírivky Artesian Spa

ERGONOMICKÉ TVAROVANIE

Pri dizajnovaní vnútra našich víriviek nepoužívame žiaden 3D software. Formu tvarujeme ručne podľa pôvodných techník, aby sme dosiahli pre Vás čo najkomfortnejší tvar z pohľadu ergonómie tela.

Záruka - vírivky Artesian Spa Platinum Elite

ZÁRUKA NA ŠTRUKTÚRU VÍRIVKY

Vírivky z Platinum Elite kategórie majú mimoriadne dlhé záruky, kde výrobca na štruktúru vírivky poskytuje dokonca 12 ročnú záruku - lifetime warranty. Platinum Elite = istota kvality.

Dynabrite LED - Artesian Spa Platinum Elite

PLATINUM ELITE - DYNABRITE LED SYSTÉM OSVETLENIA

Unikátna svetelná show pozostáva z LED svetiel rôznych veľkostí vo vnútri vírivky, s podsvietenými vodopádmi, vankúšmi, ovládacím panelom a aj osvetlením na vonkajšom obložení.

Directflow s variabilnou reguláciu intenzity - vírivky Artesian Spa

DIRECTFLOW

Directflow je unikátna funkcia ovládania intenzity masáží SAMOSTATNE pre jednotlivé oblasti - v štandarde pre vírivky z Platinum Elite, ktorú nenájdete nikde inde.

Cirkulačný systém Whisper Pure - vírivky Artesian Spa

CIRKULAČNÝ SYSTÉM WHISPERPURE

Mimoriadne efektívny a extrémne úsporný cirkulačný systém WhisperPure prefiltruje a prečistí 113 litrov vody za minútu.Vodu vo vírivke tak prečistí viac ako 100 krát za deň. 

Tepelnoizolačný termo kryt - vírivky Artesian Spas

TEPELNO-IZOLAČNÝ TERMOKRYT

Termokryt najvyššej kvality s hrúbkou až 10 cm a vyspádovaním pre odvod vody. S oceľovou výstužou pozdĺž závesu. Odoláva slnku, počasiu a výrazne šetrí náklady na energiu.

ozonator

OZONÁTOR ARTESIAN SPAS

Ozonátor Artesian Spas je špičkový vysokovýkonný ozonátor, ktorý neustále čistí vodu a zabíja baktérie. Vodu čistí veľmi rýchlo a efektívne, 3000x rýchlejšie ako chlór. Nedráždi oči ani pokožku. V štandarde každej vírivky z rady Platinum Elite.

Ego3 unikátny filter

EGO3 - JEDINEČNÝ FILTER

Tento unikátny filter Vám zadrží aj tie najmenšie nečistoty, ktoré bežné filtre nezachytia. Na rozdiel od štandardných filtrov sa neupcháva, vnútro sa ľako čistí. Šetrí náklady a minimalizuje námahu pri čistení.

NADŠTANDARDNÉ VOLITEĽNÉ VYBAVENIE Platinum-Elite-Logo

Harman- sound system, obr.2
Harman sound system Artesian Spa

PREMIUM Infinity® Sound System by Harman

Prémiový hudobný systém od značky Harman predstavuje ten najlepší možný zvuk pre Váš vírivý bazén. Možnosť pripojenia Vášho hudobného zariadenia bezdrátovo cez Bluetooth, alebo prostredníctvom zabudovaného Auxillary a USB portu.

Systém je kompletne vybavený FM / AM rádiom.

Pozostáva z 2 vysúvateľných reproduktorov pre počúvanie hudby vo vírivke, aktívneho subwooferu a 2 exteriérových 6,5 in. reproduktorov.

Možnosť zakúpenia aj diaľkového ovládania (voliteľné).

Reproduktor Music system Artesian Spas
Harman - diaľkové ovládanie

Harman Premium Infinity Cabinet Speakers sú exteriérové reproduktory (umiestnené zvonku vírivky zapustené v obložení), ktoré produkujú skutočne excelentný zvuk. Umožnia Vám počúvať Vašu obľúbenú hudbu napr. počas relaxovania v záhrade, alebo počas grilovačky s priateľmi. Nepochybne budete unesený z neprekonateľne kvalitného zvuku vychádzajúceho z týchto luxusných reproduktorov....

BBATM AUDIO SYSTÉM

BBATM hudobný audio systém je plne integrovaný a ovládateľný prostredníctvom ovládacieho panelu vírivky.

Pozostáva z 2 vysúvateľných reproduktorov a subwoofera.

Reproduktor Artesian Spas
WiFi Arteisan Spas

WiFi BEZDRÁTOVÉ OVLÁDANIE 

WiFi modul + aplikácia

Používajte Váš smart mobilný telefón na ovládanie, nastavenie a kontrolu Vašej vírivky z akéhokoľvek miesta na svete. 

ProGuard Cover - Artesian Spas

ProGuard TERMOKRYT

ProGuard izolačný termokryt s hrubšou izoláciou je určený do extrémnych snehových a poveternostných oblastí s mimoriadne chladnými zimami.

Bezúdržbové ROCK obloženie Artesian Spas

BEZÚDRŽBOVÉ ROCK OBLOŽENIE

Nádherné obloženie vírivky - imitácia kameňa. Vyrobené zo syntetického materiálu odolného voči počasiu, snehu, vlhkosti, dažďu, vysokým teplotám.

PRÍSLUŠENSTVOPlatinum elite png

Schody MONARCH

Monarch schody Artesian Spas
Monarch schody - farby

Schody ROCK a SYNTHETIC

Schody Rock

Schody - syntetické Artesian Spas