SANTA CRUZ

PREMIUM kategória - ISLAND SPAS 

3 masážne miesta - 213 x 155 x 81 cm

Po dlhom dni zregenerujte Vaše unavené svalstvo neprekonateľnou hydroterapiou vo vírivke Santa Cruz. Strategicky rozmiestnené trysky v tejto vírivke s lehátkom Vám dokonale vymasírujú a uvoľnia napäté svalstvo na nohách, chodidlách, stehnách, na chrbáte aj na krku. Navyše kompaktná veľkosť vírivky Santa Cruz je ideálna pre menšie balkóny, záhrady a do interiéru.  Nemáte príliš veľa priestoru? Nevadí, keďže Santa Cruz sa zmestí takmer všade. Má 3 masážne miesta - z toho jedno lehátko.  Exkluzívna hĺbková masáž patentovanými Helix tryskami, nádherné osvetlenie a krásne relaxačné vodopády Vám ponúkajú maximálny luxus vo Vašej vlastnej domácej vírivke.

K dispozícii v prevedení :Island Spas logo

http://files.constantcontact.com/40b66a7d201/30c02eaa-c8bf-4ea4-a361-d2a5adc1645b.jpg

ŠPECIFIKÁCIA

 Počet masážnych miest:3 miesta (z toho 1 lehátko)
 Rozmery:213 x 155 x 81 cm
 Hmotnosť (prázdna):280 kg
 Hmotnosť (plná bez ľudí): 1132 kg
 Množstvo vody:852 litrov
 Termokrytano
 Pumpy/čerpadlá:2 tryskové čerpadlá
+ 1 cirkulačná pumpa Whisperpure na 24 hod. supertichú cirkuláciu

 

 Ovládací panelfarebný LCD
 Ohrevné telesoTitanium 3kW
 Ozonátorano
 Plná tepelná izoláciaano + ABS plastové dno
 Osvetlenie DynaPoint1x 3,5in LED, 4x 2in LED, vodopád, 2x osvetlenie obkladu
 DirectFlow ovládanie-
 Crystal AOPvoliteľné
 Vodopád 1x Tranquility + voliteľný vodopád z vankúša

MOŽNÉ PREVEDENIA VÍRIVKY NA VÝBER

Island Spas logo
 SANTA CRUZ 33 : vybavená 33 patentovanými Helix tryskami

Farebné varianty vnútra vírivky

Škrupina farby Island spas

Vonkajšie obloženie

farby obloženia

Termokryt

farby termokrytu
Artesian spas logo png

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU NA VÍRIVKU :

Artesian Spa production place

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE  Island Spas logo

vodopád Island Spas

UKĽUDŇUJÚCI VODOPÁD 

Vychutnávajte si uvoľňujúco pôsobivý zvuk padajúcej vody, kým relaxujete medzi vysokokvalitnými masážami. LED osvetlenie vytvára nádhernú "záclonu svetla". Exkluzívne len v ISLAND class.

Helix trysky

PATENTOVANÉ HELIX TRYSKY

Základnou črtou víriviek Artesian Spas je revolučný prielom v hydroterapii - Helix trysky. Trojdimenzionálne dvojito - špirálovité trysky Vám poskytnú hlboko prenikajúcu masáž, ktorá nemá konkurenciu.

rozvody vody vo vírivke Artesian Spas

SUPERIOR KVALITA ROZVODOV VODY A KONŠTRUKCIE

Naše vírivky sú skonštruované podľa najvyšších štandardov kvality. Špičková kvalita rozvodov, mimoriadne pevná konštrukcia s pevným ABS plastovým dnom.

ovládací panel Island Spas 375x201

DESIGNOVÝ OVLÁDACÍ PANEL

Ovládanie vírivky nikdy nebolo jednoduchšie. Týmto nádherným farebným ovládacím panelom jednoducho nastavíte teplotu, zapnete osvetlenie alebo spustíte masáže.

Plné vypenenie vírivky Artesian Spas

PLNÁ IZOLÁCIA Z MÄKKEJ PENY

Špeciálna mäkká Icynene penová izolácia víriviek Artesian Spas zabezpečuje najefektívnejšiu izoláciu tepla dostupnú v akejkoľvek vírivke

Lucite spa povrchová ochrana Artesian Spas

LUCITE "EASY CARE" AKRYLÁT

Akrylát Lucite s úpravou "Easy care" je nádherne odolný akrylový materiál, ktorý bráni rastu baktérií. Bezpórový povrch zabraňuje usádzaniu nečistôt a je jedným z najlesklejších a najkvalitnejších materiálov na trhu.

obklad Island Spas

BEZÚDRŽBOVÉ OBLOŽENIE KINGWOOD

Nádherné bezúdržbové obloženie Kingwood je z pevného materiálu imitácie dreva, ktorý odolá aj náročným poveternostným podmienkam - bez nutnosti ochranných náterov.

Neck blasters

MASÁŽ KRKU NECK BLASTERS

Neck Blasters sú špeciálne trysky pre úžasnú masáž krku a ramien. Štyri silné výkonné trysky s môžnosťou prispôsobenia intenzity uvoľnia Vaše svalstvo na krčnej chrbtici a ramenách už za pár minút. Exkluzívne v štandarde len pre vybrané modely katégórie Island Spas.

Ergonomický design vírivky Artesian Spa

ERGONOMICKÉ TVAROVANIE

Pri dizajnovaní vnútra našich víriviek nepoužívame žiaden 3D software. Formu tvarujeme ručne podľa pôvodných techník, aby sme dosiahli pre Vás čo najkomfortnejší tvar z pohľadu ergonómie tela.

Záruka - vírivky Artesian Spa Platinum Elite

ZÁRUKA NA ŠTRUKTÚRU VÍRIVKY

Vírivky z Islan Spas kategórie majú mimoriadne dlhé záruky, kde výrobca na štruktúru vírivky poskytuje dokonca 12 ročnú záruku - lifetime warranty. Island Spas = istota kvality.

Dynapoint Island Spas

ISLAND SPAS - DYNAPOINT LED SYSTÉM OSVETLENIA

Nádherná mnohofarebná svetelná show pozostáva z LED svetiel rôznych veľkostí vo vnútri vírivky, na vonkajšom obložení, s podsvieteným vodopádom, vankúšmi a ovládacím panelom.

Directflow 375x201

DIRECTFLOW

Directflow je unikátna funkcia ovládania intenzity masáží SAMOSTATNE pre jednotlivé miesta, ktorú nenájdete nikde inde. K dispozícii je pre niektoré masážne miesta len v prevedení ELITE.

Cirkulačný systém Whisper Pure - vírivky Artesian Spa

CIRKULAČNÝ SYSTÉM WHISPERPURE

Mimoriadne efektívny a extrémne úsporný cirkulačný systém WhisperPure prefiltruje a prečistí 113 litrov vody za minútu.Vodu vo vírivke tak prečistí viac ako 100 krát za deň. 

ozonator

OZONÁTOR ARTESIAN SPAS

Ozonátor Artesian Spas je špičkový vysokovýkonný ozonátor, ktorý neustále čistí vodu a zabíja baktérie. Vodu čistí veľmi rýchlo a efektívne, 3000x rýchlejšie ako chlór. Nedráždi oči ani pokožku. V štandarde každej vírivky z rady Island Spas.

Tepelnoizolačný termo kryt - vírivky Artesian Spas

TEPELNO-IZOLAČNÝ TERMOKRYT

Termokryt najvyššej kvality s hrúbkou až 10 cm a vyspádovaním pre odvod vody. S oceľovou výstužou pozdĺž závesu. Odoláva slnku, počasiu a výrazne šetrí náklady na energiu.

Ego3 unikátny filter

EGO3 - JEDINEČNÝ FILTER

Tento unikátny filter Vám zadrží aj tie najmenšie nečistoty, ktoré bežné filtre nezachytia. Na rozdiel od štandardných filtrov sa neupcháva, vnútro sa ľako čistí. Šetrí náklady a minimalizuje námahu pri čistení.

NADŠTANDARDNÉ VOLITEĽNÉ VYBAVENIEIsland Spas logo

vírivka Island Spas
vírivka Island Spas
vírivka Island Spas
WiFi Arteisan Spas

WiFi BEZDRÁTOVÉ OVLÁDANIE 

WiFi modul + aplikácia

Používajte Váš smart mobilný telefón na ovládanie, nastavenie a kontrolu Vašej vírivky z akéhokoľvek miesta na svete. 

ProGuard Cover - Artesian Spas

ProGuard TERMOKRYT

ProGuard izolačný termokryt s hrubšou izoláciou je určený do extrémnych snehových a poveternostných oblastí s mimoriadne chladnými zimami. Ideálny do chladných horských oblastí.

Bezúdržbové ROCK obloženie Artesian Spas

BEZÚDRŽBOVÉ ROCK OBLOŽENIE

Nádherné obloženie vírivky - imitácia kameňa. Vyrobené zo syntetického materiálu odolného voči počasiu, snehu, vlhkosti, dažďu, vysokým teplotám.

Crystal AOP

CRYSTAL AOP SYSTÉM STAROSTLIVOSTI O VODU

Crystal AOP je revolučný systém dezinfekcie vody. Kombinácia ozónu a UVC sterilizácie vytvárajú najpokročilejší oxidačný proces čistenia vody. Zničí 99,5% baktérií. 

Dynabrite LED - Artesian Spa Platinum Elite

ISLAND CLASS DYNABRITE LED SYSTEM

Najvyššia úroveň osvetlenia vírivky nádhernými multifarebnými LED svetlami. DynaBrite pozostává z DynaPoint osvetlenia + ďalších 2 podvodných svetiel + podsvecuje vrchné ovládače a trysky footblasters (ak sú v danej vírivke).

Vodopád z vankúša Island Spas

PODSVIETENÝ VODOPÁD Z VANKÚŠA

Užite si jedinečný pocit vodopádu stekajúceho po vašom tele, ktorý pôsobi uvoľňujúco a relaxujúco.Vodopád vychádza z vankúša a je krásne podsvietený.

 Microsilk 375x201

MICROSILK® - FOR BEAUTY  

Unikátny Microsilk® zahalí Vaše telo miliardami mikrobubliniek nasýtených kyslíkom, ktoré dokážu preniknúť do pórov pokožky a tým ju hydratovať, čistiť a podporou tvorby kolagénu redukovať vrásky. Dostupné v modeloch Antigua 45/33 a Captiva 46/33.

 

PRÍSLUŠENSTVOIsland Spas logo

Schody ROCK

Schody Rock

Schody SYNTHETIC

Schody - syntetické Artesian Spas