PREMIUM KATEGÓRIA  Island Spas logo

PRÉMIOVÁ KVALITA A ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA...

Vírivky kategórie  ISLAND SPAS ELITE a ISLAND SPAS značky ARTESIAN SPAS sú určené pre veľmi náročných klientov, ktorí majú záujem o špičkovú úroveň masáže, designu a technológiu najvyššej kvality. Tieto luxusné vírivky sú vybavené unikátnymi patentovanými Helix™ tryskami, ktoré sú kľúčom k bezkonkurenčnej hĺbkovej masáži pomocou špeciálnej špirálovitej technológie, a teda k tej najdokonalejšej forme hydroterapie. Vírivky Island Spas ELITE majú navyše oproti modelom Island Spas niektoré masážne pozície vybavené jedinečnou technológiou DirectFlow (špeciálna samostatná regulácia masáží pre jednotlivé masážne oblasti), ktorú nenájdete nikde inde. Samozrejmosťou je jednoduchosť ovládania farebným displejom, špičkový systém filtrácie, luxusný design a extrémna úspornosť prevádzky.

MODELY

http://files.constantcontact.com/40b66a7d201/30c02eaa-c8bf-4ea4-a361-d2a5adc1645b.jpg

Unikátna DIRECTFLOW™ technológia

Inovatívnu patentovanú technológiu DirectFlow™ tvorí kombinácia revolučného "switchless" motora s priamymi systémami potrubí rozvodu vody. Je k dispozícii v prevedení ISLAND SPAS ELITE pre niektoré masážne miesta. Vysokoefektívne a spoľahlivé pumpy s motormi sú umiestnené pod hydromasážnym miestom vo vírivke.  Každú pozíciu vo vírivke si tak môžete efektívne ovládať SAMOSTATNÝM OVLÁDAČOM PRE JEDNOTLIVÉ MASÁŽNE OBLASTI. DirectFlow™ Vám prináša dokonalý komfort spojený s výraznou úsporou elektrickej energie. Takúto funkciu nenájdete u žiadnej inej značky vírivých bazénov (!).

Osobný ovládací panel DirectFlow™ Vám umožňuje:

1) Zapnutie/vypnutie jednotlivých masážnych oblastí samostatne
2) Prispôsobenie intenzity masáží pre jednotlivé masážne oblasti samostatne
3) Prispôsobenie množstva vzduchu privádzaného do trysiek pri hydromasáži pre jednotlivé oblasti samostatne

Vďaka DirectFlow™ si viete nastaviť jednoduchým spôsobom masáž podľa Vašich predstáv.

DirectFlow™
DirectFlow™

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE  Island Spas logo

vodopád Island Spas

UKĽUDŇUJÚCI VODOPÁD 

Vychutnávajte si uvoľňujúco pôsobivý zvuk padajúcej vody, kým relaxujete medzi vysokokvalitnými masážami. LED osvetlenie vytvára nádhernú "záclonu svetla". Exkluzívne len v ISLAND class.

Helix trysky

PATENTOVANÉ HELIX TRYSKY

Základnou črtou víriviek Artesian Spas je revolučný prielom v hydroterapii - Helix trysky. Trojdimenzionálne dvojito - špirálovité trysky Vám poskytnú hlboko prenikajúcu masáž, ktorá nemá konkurenciu.

rozvody vody vo vírivke Artesian Spas

SUPERIOR KVALITA ROZVODOV VODY A KONŠTRUKCIE

Naše vírivky sú skonštruované podľa najvyšších štandardov kvality. Špičková kvalita rozvodov, mimoriadne pevná konštrukcia s pevným ABS plastovým dnom.

page2image3868736

DESIGNOVÝ OVLÁDACÍ PANEL

Ovládanie vírivky nikdy nebolo jednoduchšie. Týmto nádherným farebným ovládacím panelom jednoducho nastavíte teplotu, zapnete osvetlenie alebo spustíte masáže.

Plné vypenenie vírivky Artesian Spas

PLNÁ IZOLÁCIA Z MÄKKEJ PENY

Špeciálna mäkká Icynene penová izolácia víriviek Artesian Spas zabezpečuje najefektívnejšiu izoláciu tepla dostupnú v akejkoľvek vírivke

Lucite spa povrchová ochrana Artesian Spas

LUCITE "EASY CARE" AKRYLÁT

Akrylát Lucite s úpravou "Easy care" je nádherne odolný akrylový materiál, ktorý bráni rastu baktérií. Bezpórový povrch zabraňuje usádzaniu nečistôt a je jedným z najlesklejších a najkvalitnejších materiálov na trhu.

obklad Island Spas

BEZÚDRŽBOVÉ OBLOŽENIE KINGWOOD

Nádherné bezúdržbové obloženie Kingwood je z pevného materiálu imitácie dreva, ktorý odolá aj náročným poveternostným podmienkam - bez nutnosti ochranných náterov.

Neck blasters

MASÁŽ KRKU NECK BLASTERS

Neck Blasters sú špeciálne trysky pre úžasnú masáž krku a ramien. Štyri silné výkonné trysky s môžnosťou prispôsobenia intenzity uvoľnia Vaše svalstvo na krčnej chrbtici a ramenách už za pár minút. Exkluzívne v štandarde len pre katégóriu Island Spas.

Ergonomický design vírivky Artesian Spa

ERGONOMICKÉ TVAROVANIE

Pri dizajnovaní vnútra našich víriviek nepoužívame žiaden 3D software. Formu tvarujeme ručne podľa pôvodných techník, aby sme dosiahli pre Vás čo najkomfortnejší tvar z pohľadu ergonómie tela.

Záruka - vírivky Artesian Spa Platinum Elite

ZÁRUKA NA ŠTRUKTÚRU VÍRIVKY

Vírivky z Island Spas kategórie majú mimoriadne dlhé záruky, kde výrobca na štruktúru vírivky poskytuje dokonca 12 ročnú záruku - lifetime warranty. Island Spas = istota kvality.

Dynapoint Island Spas

ISLAND SPAS - DYNAPOINT LED SYSTÉM OSVETLENIA

Nádherná mnohofarebná svetelná show pozostáva z LED svetiel rôznych veľkostí vo vnútri vírivky, na vonkajšom obložení, s podsvieteným vodopádom, vankúšmi a ovládacím panelom.

Directflow 375x201

DIRECTFLOW

Directflow je unikátna funkcia ovládania intenzity masáží SAMOSTATNE pre jednotlivé miesta, ktorú nenájdete nikde inde. K dispozícii je pre niektoré masážne miesta len v prevedení ELITE.

Cirkulačný systém Whisper Pure - vírivky Artesian Spa

CIRKULAČNÝ SYSTÉM WHISPERPURE

Mimoriadne efektívny a extrémne úsporný cirkulačný systém WhisperPure prefiltruje a prečistí 113 litrov vody za minútu.Vodu vo vírivke tak prečistí viac ako 100 krát za deň. 

ozonator

OZONÁTOR ARTESIAN SPAS

Ozonátor Artesian Spas je špičkový vysokovýkonný ozonátor, ktorý neustále čistí vodu a zabíja baktérie. Vodu čistí veľmi rýchlo a efektívne, 3000x rýchlejšie ako chlór. Nedráždi oči ani pokožku. V štandarde každej vírivky z rady Island Spas.

Tepelnoizolačný termo kryt - vírivky Artesian Spas

TEPELNO-IZOLAČNÝ TERMOKRYT

Termokryt najvyššej kvality s hrúbkou až 10 cm a vyspádovaním pre odvod vody. S oceľovou výstužou pozdĺž závesu. Odoláva slnku, počasiu a výrazne šetrí náklady na energiu.

Ego3 unikátny filter

EGO3 - JEDINEČNÝ FILTER

Tento unikátny filter Vám zadrží aj tie najmenšie nečistoty, ktoré bežné filtre nezachytia. Na rozdiel od štandardných filtrov sa neupcháva, vnútro sa ľako čistí. Šetrí náklady a minimalizuje námahu pri čistení.

NADŠTANDARDNÉ VOLITEĽNÉ VYBAVENIEIsland Spas logo

Harman- sound system, obr.2
Harman sound system Artesian Spa

PREMIUM Infinity® Sound System
by Harman

Prémiový hudobný systém od značky Harman predstavuje ten najlepší možný zvuk pre Váš vírivý bazén. Možnosť pripojenia Vášho hudobného zariadenia bezdrátovo cez Bluetooth, alebo prostredníctvom zabudovaného Auxillary a USB portu.

Systém je kompletne vybavený FM / AM rádiom.

Pozostáva z 4 reproduktorov pre počúvanie hudby vo vírivke, aktívneho subwooferu a 2 exteriérových 6,5 in. reproduktorov.

Možnosť zakúpenia aj diaľkového ovládania (voliteľné).

Harman - diaľkové ovládanie
Reproduktory Island Spas 2

Harman Premium Infinity Cabinet Speakers sú exteriérové reproduktory (umiestnené zvonku vírivky zapustené v obložení), ktoré produkujú skutočne excelentný zvuk. Umožnia Vám počúvať Vašu obľúbenú hudbu napr. počas relaxovania v záhrade, alebo počas grilovačky s priateľmi. Nepochybne budete unesený z neprekonateľne kvalitného zvuku vychádzajúceho z týchto luxusných reproduktorov....

BBATM AUDIO SYSTÉM

BBATM hudobný audio systém je plne integrovaný a ovládateľný prostredníctvom ovládacieho panelu vírivky. Pozostáva zo 4 reproduktorov a subwoofera. 
Možnosť rozšírenia o 2ks 3in. vonkajších Patio reproduktorov na obložení vírivky.

ovládač vírivky Island Spas
Artesian Bluetooth Experience Music system

BLUETOOTH® MUSIC EXPERIENCE

Artesian Spas Bluetooth hudobný systém Vám ponúka kvalitný zvuk počas relaxu vo vírivke. Je vybavený FM/AM rádiom, Auxillary a USB portom. Pozostáva zo 4 reproduktorov vo vírivke a z výkonného subwoofera. 

Vodopád z vankúša Island Spas

PODSVIETENÝ VODOPÁD Z VANKÚŠA

Užite si jedinečný pocit vodopádu stekajúceho po vašom tele, ktorý pôdobý uvoľňujúco a relaxujúco.Vodopád vychádza z vankúša a je krásne podsvietený.

 Microsilk 375x201

MICROSILK® - FOR BEAUTY  

Unikátny Microsilk® zahalí Vaše telo miliardami mikrobubliniek nasýtených kyslíkom, ktoré dokážu preniknúť do pórov pokožky a tým ju hydratovať, čistiť a podporou tvorby kolagénu redukovať vrásky. Dostupné v modeloch Antigua 45/33 a Captiva 46/33.

 

WiFi Arteisan Spas

WiFi BEZDRÁTOVÉ OVLÁDANIE 

WiFi modul + aplikácia

Používajte Váš smart mobilný telefón na ovládanie, nastavenie a kontrolu Vašej vírivky z akéhokoľvek miesta na svete. 

ProGuard Cover - Artesian Spas

ProGuard TERMOKRYT

ProGuard izolačný termokryt s hrubšou izoláciou je určený do extrémnych snehových a poveternostných oblastí s mimoriadne chladnými zimami.  Ideálny do chladných horských oblastí.

Bezúdržbové ROCK obloženie Artesian Spas

BEZÚDRŽBOVÉ ROCK OBLOŽENIE

Nádherné obloženie vírivky - imitácia kameňa. Vyrobené zo syntetického materiálu odolného voči počasiu, snehu, vlhkosti, dažďu, vysokým teplotám.

Crystal AOP

CRYSTAL AOP SYSTÉM STAROSTLIVOSTI O VODU

Crystal AOP je revolučný systém dezinfekcie vody. Kombinácia ozónu a UVC sterilizácie vytvárajú najpokročilejší oxidačný proces čistenia vody. Zničí 99,5% baktérií. 

Dynabrite LED - Artesian Spa Platinum Elite

ISLAND CLASS DYNABRITE LED SYSTEM

Najvyššia úroveň osvetlenia vírivky nádhernými multifarebnými LED svetlami. DynaBrite pozostává z DynaPoint osvetlenia + ďalších 2 podvodných svetiel + podsvecuje vrchné ovládače a trysky footblasters (ak sú v danej vírivke).

PRÍSLUŠENSTVOIsland Spas logo

Schody ROCK

Schody Rock

Schody SYNTHETIC

Schody - syntetické Artesian Spas