STANDARD KATEGÓRIA  Garden spas logo

KVALITA BEZ KOMPROMISOV ZA ATRAKTÍVNE CENY

Vírivky rady GARDEN SPAS od výrobcu ARTESIAN SPAS sú ideálnou voľbou do záhrad, na terasy alebo vďaka svojim kompaktnejším rozmerom aj do menšieho interiéru. Mysleli ste si doposiaľ, že Váš rozpočet je príliš nízky, aby ste si mohli dopriať skutočne kvalitnú vírivku? Omyl. Vírivky z rady Garden Spas sú veľmi kvalitnou alternatívou za veľmi prijateľné ceny. Od renomovaného výrobcu Artesian Spas, vyrábané v USA. Jednoducho kvalita bez kompromisov, ale za atraktívne ceny. Doprajte si aj Vy novú vírivku z rady Garden Spas.

--- CENA VÁS PRÍJEMNE PREKVAPÍ --- Radi Vám pošleme aktuálnu cenovú ponuku.

MODELY

http://files.constantcontact.com/40b66a7d201/30c02eaa-c8bf-4ea4-a361-d2a5adc1645b.jpg

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE  Garden spas logo

obloženie Garden Spa

BEZÚDRŽBOVÉ OBLOŽENIE KINGWOOD

Nádherné bezúdržbové obloženie Kingwood je z pevného materiálu imitácie dreva, ktorý odolá aj náročným poveternostným podmienkam - bez nutnosti ochranných náterov.

Tepelnoizolačný termo kryt - vírivky Artesian Spas

TEPELNO-IZOLAČNÝ TERMOKRYT

Termokryt najvyššej kvality s hrúbkou až 10 cm a vyspádovaním pre odvod vody. S oceľovou výstužou pozdĺž závesu. Odoláva slnku, počasiu a výrazne šetrí náklady na energiu.

trysky Garden Spas

VÝKONNÉ TRYSKY STAINLESS STEEL

Užite si dokonalú masáž s tryskami stainless steel. Inovatívny, design, sila masáže, ktorá dokonale zrelaxuje a uvoľní Vaše svalstvo.

ovládací panel Garden Spas

DIGITÁLNY LCD OVLÁDACÍ PANEL

Ovládanie vírivky nikdy nebolo jednoduchšie. Týmto jdenoducho ovládateľným ovládacím panelom bez problémov nastavíte teplotu, zapnete osvetlenie alebo spustíte masáže.

ArcticPac Garden Spas

ArcticPac IZOLÁCIA

Dvojvrstvový izolačný systém pozostáva zo špeciálnej reflexnej vrstvy bublinkovej fólie v kombinácii s vrstvou Icynene™ mäkkej izolačnej peny. Zadržiava teplo pre energetickú efektívnosť.

Modré LED Garden Spas

MODRÉ LED OSVETLENIE

Vírivky z Garden Spas kategórie sú vybavené v štandarde modrým LED osvetlením, ktoré vytvára príjemnú relaxačnú atmosféru počas odpočinku vo vírivke.

filter Garden Spas

FILTRAČNÝ SYSTÉM 

Filtračný systém Garden Spas odstraňuje z vody nečistoty. Filtračný systém pri hladine zbiera nečistoty. Vo vnútri je 35 sq.ft. filter, ktorý zachytí aj mimoriadne drobné nečistoty o veľkosti 1-5 mikrónov.

Ozone ready

OZONE READY

Vírivky Garden Spas majú technológiu prispôsobenú tak, aby bolo možné v rámci voliteľnej výbavy rozšíriť systém dezinfekcie vody o vysokovýkonný ozonátor Artesian Spas.

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE  Garden spas logo

Plné vypenenie vírivky Artesian Spas

PLNÁ IZOLÁCIA Z MÄKKEJ PENY

Špeciálna mäkká Icynene™ penová izolácia víriviek Artesian Spas zabezpečuje najefektívnejšiu izoláciu tepla dostupnú v akejkoľvek vírivke

10 LED osvetlenie

MULTIFAREBNÉ 10 LED OSVETLENIE

Vylepšite si osvetlenie Vašej vírivky Garden Spa o multifarebné 10 LED osvetlenie. Ponúka 10 rôznych farieb pre dokonalú atmosféru vo vírivke.

ozonator

OZONÁTOR ARTESIAN SPAS

Ozonátor Artesian Spas je špičkový vysokovýkonný ozonátor, ktorý neustále čistí vodu a zabíja baktérie. Vodu čistí veľmi rýchlo a efektívne, 3000x rýchlejšie ako chlór. Nedráždi oči ani pokožku.

PRÍSLUŠENSTVO  Garden spas logo

Schody SYNTHETIC

Schody - syntetické Artesian Spas