ULTRA EXCLUSIVE KATEGÓRIA Artesian Elite logo

NOVINKA - LUXUS, KVALITA A DIZAJN PRE NAJNÁROČNEJŠÍCH...    

Vírivky kategórie ARTESIAN ELITE značky ARTESIAN SPAS predstavujú úplnú novinku. Sú zároveň vybavené tým nejlepším, čo existuje v dnešnej dobe na trhu vírivých bazénov. Špičková technológia masáží najnovšími patentovanými tryskami H20 PowerFlow® JETS Vám poskytne tak úžasnú hydromasáž, že sa do Vašej novej vírivky okamžite zamilujete... Vysoko-terapeutické trysky na masáž chodidiel - krásne podsvietené Footblaster JETS Vám vďaka svojej veľkosti a vysokej sile uvoľnia napätie a bolesť v chodidlách už za pár minút. A čo masáž krčnej chrbtice a ramien ? Na to máme doslova špecialitu... ...unikátne trysky vysunuté nad úrovňou vody pre neskutočnú masáž krku a ramien....

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA

Aby ste mali dokonalý komfort a čo najúspornejšiu prevádzku, vírivky rady ARTESIAN ELITE sú vybavené 6 až 7 čerpadlami na masáže, cirkuláciu vody a vodné prvky. Vďaka tomu si môžete zapnúť masáž len v oblastiach, ktoré potrebujete. Vírenie vody bude tichšie a zároveň ušetríte energiu. A aby bol Váš komfort úplne dokonalý, okrem nádherného farebného displeja s dotykovou obrazovkou si viete ovládať jednotlivé masážne oblasti aj ďalšími vnútornými ovládačmi Directflow Personal Control®, ktoré sú vždy po ruke. Môžete si tak masáže komfortne zapínať/vypínať, zároveň ale aj regulovať intenzitu a zapínať/vypínať kombináciu hydromasáže a vzduchu, a to samostatne pre jednotlivé oblasti.

Doprajte si to najlepšie a užívajte si nádherné chvíle pohody, relaxu, spojeného s úžasnými masážami vo Vašej vírivke z kategórie ARTESIAN ELITE pre najnáročnejších.

MODELY

http://files.constantcontact.com/40b66a7d201/30c02eaa-c8bf-4ea4-a361-d2a5adc1645b.jpg

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE Artesian Elite logo

Patentovaná technológia DIRECTFLOW PERSONAL CONTROL® 

Každá vírivka rady Artesian Elite je vybavená dokonca až 6 alebo 7 čerpadlami (!) na hydromasáž, 24hod. filtráciu vody a vodné prvky.

Vďaka unikátnej technológii DIRECTFLOW Personal Control® si môžete ovládať jednotlivé masážne oblasti SAMOSTATNE špeciálnymi ovládačmi vo vnútri vírivky. Každý si tak môže nastaviť masáž podľa svojich predstáv, pre najvyšší komfort a dokonalý zážitok z hydroterapie. Takúto funkciu nenájdete u žiadnej inej značky vírivých bazénov.

Inovatívnu technológiu DirectFlow™ tvorí kombinácia revolučného "switchless" motora s priamymi systémami potrubí rozvodu vody. Vysokoefektívne a spoľahlivé pumpy s motormi sú umiestnené priamo pod hydromasážnymi miestami vo vírivke. Spolu s jedinečným ovládačom masáží Variable Flow Control vytvárajú unikátnu patentovanú technológiu DIRECTFLOW Personal Control®  pre maximálne možnosti individuálneho ovládania jednotlivých masážnych miest. Directflow Personal Control® Vám prináša dokonalý komfort spojený s výraznou úsporou elektrickej energie.

 

Osobný ovládací panel Directflow Personal Control® Vám umožňuje:

1) Zapnutie/vypnutie jednotlivých masážnych oblastí samostatne
2) Prispôsobenie intenzity masáží pre jednotlivé masážne oblasti samostatne
3) Zapnutie/vypnutie kombinácie hydromasáže so vzduchom pre jednotlivé oblasti samostatne

osvetlenie vírivky Artesian Spas
trysky vírivky Artesian Spas

Trysky H2O POWERFLOW

Vírivka rady Artesian Elite je vybavená unikátnymi tryskami H2O POWERFLOW Jets rôznych veľkostí, ktoré Vám poskytnú výnimočnú hydromasáž. Hydroterapia využíva vodu na pomoc pri úľave od bolesti a udržiavanie zdravia. Každé telo je iné, preto naše vírivky ponúkajú širokú škálu rôznych variant masáží.
Doprajte si dokonalú masáž nôh s našimi vysoko terapeutickými Footblaster tryskami. Napätie v krku a ramenách sa rýchlo rozplynie po použití unikátnych trysiek na masáž krku a ramien vysunutých nad úrovňou vody. A pre ešte silnejšiu masáž zažite naše Hydro Extreme Trysky.

osvetlenie vírivky Artesian Spas
 2” H2O PowerFlow Direct

Tieto „ručné trysky“ umiestnené na základni každého sedadla a lehátka sú navrhnuté tak, aby každému užívateľovi poskytovali flexibilitu ovládania a umožnili smerovať prúdenie ľubovoľným smerom podľa potreby  - ideálne pre uvoľnenie napätia a vytvorenie euforického uvoľnenia stuhnutých a najčastejšie unavených - prepracovaných svalov.

 3” H2O PowerFlow Mini Roto

Táto tryska je veľmi podstatnou súčasťou rady Artesian Elite, keďže je majoritnou tryskou v našej hydroterapii. Technologické pokroky pomohli vyvinúť plne rotačné prúdenie vo forme špirály (helix trysky), navrhnuté tak, aby uvoľňovali zvyškové napätie v chrbte a nohách - ktoré predstavujú dve bežne problematické oblasti.

 5” H2O PowerFlow Roto

Tieto vysokotlakové trysky sú navrhnuté tak, aby pomohli zmierniť bolesti a nepríjemné napätie v dolnej časti chrbta. Len niekoľko minút venovaných pravideľne vašej hydroterapii môže mať trvalé účinky na úroveň stresu, Vaše telo a Vašu duševnú pohodu.

 5” H2O PowerFlow Hydro Extreme

Tieto špecializované "vírivé" trysky sú jednou z predností rady Artesian Elite. Dizajn „oka“ umožnuje tryske maximálnu kontrolu s cieľom poskytnúť uvoľnenie stresu strednej oblasti chrbta. Dosiahnite dokonalé a trvalé uvoľnenie spodnej časti chrbta tak, že si vyhradíte čas na pravidelnú strarostlivosť  o Vaše telo, ktoré Vám hydromasáž ponúka.

vírivka - trysky na krk a ramená
 3” H2O PowerFlow Multi Massage

Množstvo ľudí pociťuje v krku napätie. Tieto špeciálne fixné masážne trysky (niektoré z nich vysunuté dokonca nad úrovňou vody vo vírivke) rozdeľujú prúdenie vody do viacerých otvorov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby uvoľnili prepracované svaly na krku a zároveň vytvorili reťazovú reakciu terapeutických účinkov, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa do stavu relaxácie. Viď. obr. vľavo.

 7” H2O PowerFlow Footblaster

Vaše nohy zažívajú vysokú záťaž každodenným pohybom a rozhodne si zaslúžia to najlepšie. Doprajte im špičkovú masáž s týmito vysokotlakovými masážnymi tryskam Footblaster, ktoré ponúkajú dokonalé množstvo tepla a tlaku na upokojenie unavených nôh a omladenie Vašej duše.

VIDEO – trysky H2O Footblaster

ovládač vírivky Artesian Elite

Dotykový ovládač SpaTouch2

Vírivky Artesian Elite sú vybavené najnovším dotykovým ovládačom s farebným displejom a jednoduchým - intuitívnym ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý.

osvetlenie vírivky Dynabright Elite LED

Osvetlenie DynaBright Elite LED

Vnútorné multifarebné osvetlenie Dynabright Elite LED vytvorí jedinečnú atmosféru relaxu. Stačí si len zvoliť obľúbenú farebnú kombináciu.

vodopád vírivky Artesian Elite

Vodopád Allegro

Vodopád Allegro vytvára pokojnú atmosféru s upokojujúcim zvukom vody a ponúka relaxačnú estetickú alebo jemnú masáž krku.

Bellagio vodopády jacuzzi

Vodopády Bellagio

Bellagio vodopády pozostávajú z dvoch nastaviteľných oblúkov vody. Tento dramatický efekt skrášľuje prostredie vírivky Artesian Elite a dopĺňa Váš zmyslový zážitok. A určite poteší aj Vaše deti.

vodopád vírivky Artesian Elite

Obloženie Monarch Elite

Exkluzívne pre modely Artesian Elite, krásny, dlhotrvajúci obklad Monarch Elite dodá vírivke roky bezúdržbového života. Panely sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý odolá nepriaznivým poveternostným podmienkam a nevyžaduje žiadne farbenie.

ozonátor vírivky

Ozonátor najvyššej kvality

Ozonátor Artesian Spas je špičkový vysokovýkonný ozonátor, ktorý neustále čistí vodu a zabíja baktérie. Vodu čistí veľmi rýchlo a efektívne, 3000x rýchlejšie ako chlór. Nedráždi oči ani pokožku.

Icynene izolacia vírivky

Plná izolácia z mäkkej peny

Špeciálna mäkká Icynene penová izolácia víriviek Artesian Spas zabezpečuje najefektívnejšiu izoláciu tepla dostupnú v akejkoľvek vírivke.

Whisperpure pumpa vírivky

Cirkulačný systém Whisperpure

Mimoriadne efektívny a extrémne úsporný cirkulačný systém WhisperPure prefiltruje a prečistí 113 litrov vody za minútu.Vodu vo vírivke tak prečistí viac ako 100 krát za deň.

záruka vírivky - štruktúra

Záruka na štruktúru vírivky

Vírivky Artesian Elite kategórie majú mimoriadne dlhé záruky, kde výrobca na štruktúru vírivky poskytuje dokonca 12 ročnú záruku - lifetime warranty. Artesian Elite = istota kvality.

EGO3 filtre do vírivky

EGO3 - JEDINEČNÝ FILTER

Tento unikátny filter Vám zadrží aj tie najmenšie nečistoty. Na rozdiel od štandardných filtrov sa neupcháva, vnútro sa ľako čistí. Šetrí náklady a námahu pri čistení.

NADŠTANDARDNÉ VOLITEĽNÉ VYBAVENIE Artesian Elite logo

osvetlenie vírivky Artesian Spas

MIDNIGHT GLOW LED

MIDNIGHT GLOW LED - vonkajšie osvetlenie vírivky s nádherným vizuálnym efektom a možnosťou výberu obľúbenej farby podľa nálady.

Obsahuje 4x vonkajšie LED osvetlenie rohových častí vírivky a spodné podsvietenie 4 strán vírivky. 

osvetlenie vírivky Midnight Glow LED
hudobný systém k vírivke
Reproduktor k vírivke

PREMIUM Polk® Sound System

Prémiový hudobný systém od značky Polk predstavuje ten najlepší možný zvuk pre Váš vírivý bazén. Možnosť pripojenia Vášho hudobného zariadenia bezdrátovo cez Bluetooth, alebo prostredníctvom zabudovaného Auxillary a USB portu.

Systém je kompletne vybavený FM / AM rádiom. appReady.

Pozostáva zo 4 vnútorných prémiových reproduktorov značky Polk pre počúvanie hudby vo vírivke, aktívneho subwooferu a 2 prémiových exteriérových 6,5 in. reproduktorov značky Polk.

hudobný systém Polk k vírivke Artesian Elite

BBATM AUDIO SYSTÉM

BBATM 2 - Bluetooth hudobný audio systém je plne integrovaný a ovládateľný prostredníctvom ovládacieho panelu vírivky.

Obsahuje 4 vnútorné Polk reproduktory špičkovej kvality a subwoofer.

Reproduktor Artesian Spas
WiFi Arteisan Spas

WiFi BEZDRÁTOVÉ OVLÁDANIE 

WiFi modul + aplikácia

Používajte Váš smart mobilný telefón na ovládanie, nastavenie a kontrolu Vašej vírivky z akéhokoľvek miesta na svete. 

Bezúdržbové ROCK obloženie Artesian Spas

BEZÚDRŽBOVÉ ROCK OBLOŽENIE

Nádherné obloženie vírivky - imitácia kameňa. Vyrobené zo syntetického materiálu odolného voči počasiu, snehu, vlhkosti, dažďu, vysokým teplotám.

PRÍSLUŠENSTVO

Schody SYNTHETIC

Schody - syntetické Artesian Spas

Schody ROCK

Schody Rock