Sauna Elegance logo
Sauna Elegance logo

Kvalitné - fínske sauny, infra sauny, kombinované sauny - vyrábané na mieru

ELEGANTNÝ DIZAJN ZA ROZUMNÉ PENIAZE

Sauny z "Elegance kategórie" ponúkajú kombináciu dizajnu a kvalitných materiálov za rozumné ceny. Sú vyrábané na mieru podľa priestoru, ktorý máte k dispozícii, Pripravíme Vám návrh sauny vrátane cenovej ponuky tak, aby mala ideálne usporiadanie vzhľadom k miestu, ktoré máte na saunu vyhradené.  Či si vyberiete fínsku saunu, infra saunu, BIO saunu, alebo kombinovanú saunu, sme tu pre Vás, aby sme Vám navrhli najlepśie možné riešenie.

FOTOGALÉRIA

FÍNSKE SAUNY

Fínska sauna je sauna suchá. To znamená, že úroveň vlhkosti je počas saunovania nízka, pričom ideálna teplota sa pohybuje cca okolo 90 stupňov celzia (v závislosti od Vášho nastavenia a preferencií). Zohriatie tela nad úroveň bežnej telesnej teploty pôsobí mimoriadne príjemne a relaxujúco. V saune sa Vám ideálnym spôsobom uvoľnia svaly a odbúrava stres, keďže Vaše telo počas saunovania uvoľňuje do krvi úľavu prinášajúce látky ako sú endorfíny. Neexistuje žiadna doporučená doba, ako dlho sa máte saunovať. Platí tu zlaté pravidlo - treba počúvať vlastné telo, ktoré Vám samo napovie, kedy stačí a je potrebné sa ísť ochladiť. Zvyčajne k tomu dochádza cca po 15 minútach - v závislosti od nastavenej teploty vzduchu a individuálnych pocitov. Po použití sauny si telo ochladíte na studenom vzduchu, ale úplne najideálnejšie prudkým znížením teploty pomocou sprchy alebo v ochladzovacom bazéne. 

INFRASAUNY

Infrasauna dokáže prehriať Vaše telo pomocou infražiaričov vyžarovaním infračervených lúčov, ktoré po dopade na Vašu pokožku hrejú. Dokážu dokonca preniknúť do hĺbky svalových tkanív a prehrievať ich.  Používame výhradne najkvalitnejšie žiariče - značky Philips Dr.Fischer Vitae.

Sauna Elegance

KOMBINOVANÉ SAUNY

Kombinovaná sauna je kombinácia fínskej sauny spolu s infra saunou v jednom zariadení. Nemusíte tak investovať do dvoch samostatných zariadení a zároveň Vám stačí mať k dispozícii menší priestor ako v prípade realizácie samostatnej fínskej sauny a samostatnej infra sauny. Zadné infražiariče Vám elegantne zabudujeme do steny sauny a predné infražiariče "ukryjeme" v strope sauny. Nebudú Vám preto pri používaní funkcie fínskej sauny nijako prekážať. A ak sa rozhodnete saunu využiť ako infra saunu, predné žiariče si len jednoducho a elegantne zo stropu vyklopíte....

Máte záujem o takúto elegantnú kombináciu dvoch funkcií bez akýchkoľvek kompromisov ?

VONKAJŠIE SAUNY - SAUNOVÉ DOMY

Fínsku aj kombinovanú saunu je možné zrealizovať aj v exteriéri. Radi Vám pripravíme ponuku na základe vašich predstáv.

Sauna Elegance logo

CENOVÁ PONUKA NA SAUNU

STAČÍ LEN VYPLNIŤ PÁR RIADKOV NIŽŠIE A POŠLEME VÁM ZDARMA CENOVÚ PONUKU NA VAŠU SAUNU

Sauna Elegance logo
Mám záujem o cenovú ponuku na:

Ak máte pôdorys priestoru alebo náčrt, prosím priložte ho ako prílohu:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (v súlade so zásadami spracovania na základe zákona č. 18/2018 Z. z., o ochrane osobných údajov) (*)