Luxusné sauny značky DELUXE SAUNA - 100% na mieru

SPLNÍME VÁM AKÉKOĽVEK POŽIADAVKY NA DIZAJNOVÉ RIEŠENIE

Exkluzívne sauny značky DELUXE SAUNA predstavujú najvyššiu úroveň kvality použitých materiálov s maximálnym dôrazom kladeným na každý detail. Sú vyrábané pod dozorom fínskeho dizajnéra - špecialistu na luxusné sauny. Veľmi radi Vám navrhneme riešenie na mieru podľa priestoru ktorý máte k dispozícii, alebo pripravíme realizáciu na základe Vašich požiadaviek. DELUXE SAUNA Vám bude robiť radosť počas mnohých desaťročí a stane sa nádherným - luxusným prvkom Vášho interiéru alebo exteriéru.

Na výrobu saun používame len to najkvalitnejšie drevo, na základe čoho bude Vaša sauna vyzerať ako luxusný kus nábytku. Každú chvíľu strávenú v DELUXE SAUNE si budete nepochybne naplno užívať.

Ponúkame Vám na výber bežne z nasledovných typov dreva:
- jelša (70 mm) - jelša (120 mm) - antique thermo borovica (210 mm) -thermo osika (160 mm) - červený céder (140 mm) - špeciálne dizajnové prevedenie  - Luxury design

Sauna Deluxe

FÍNSKE SAUNY

Fínska sauna je sauna suchá. To znamená, že úroveň vlhkosti je počas saunovania nízka, pričom ideálna teplota sa pohybuje cca okolo 90 stupňov celzia (v závislosti od Vášho nastavenia a preferencií). Zohriatie tela nad úroveň bežnej telesnej teploty pôsobí mimoriadne príjemne a relaxujúco. V saune sa Vám ideálnym spôsobom uvoľnia svaly a odbúrava stres, keďže Vaše telo počas saunovania uvoľňuje do krvi úľavu prinášajúce látky ako sú endorfíny. Neexistuje žiadna doporučená doba, ako dlho sa máte saunovať. Platí tu zlaté pravidlo - treba počúvať vlastné telo, ktoré Vám samo napovie, kedy stačí a je potrebné sa ísť ochladiť. Zvyčajne k tomu dochádza cca po 15 minútach - v závislosti od nastavenej teploty vzduchu a individuálnych pocitov. Po použití sauny si telo ochladíte na studenom vzduchu, ale úplne najideálnejšie prudkým znížením teploty pomocou sprchy alebo v ochladzovacom bazéne. 

Sauna Deluxe

KOMBINOVANÉ SAUNY

Kombinovaná sauna je kombinácia fínskej sauny spolu s infra saunou v jednom zariadení. Nemusíte tak investovať do dvoch samostatných zariadení a zároveň Vám stačí mať k dispozícii menší priestor ako v prípade realizácie samostatnej fínskej sauny a samostatnej infra sauny. Zadné infražiariče Vám elegantne zabudujeme do steny sauny a predné infražiariče "ukryjeme" v strope sauny. Nebudú Vám preto pri používaní funkcie fínskej sauny nijako prekážať. A ak sa rozhodnete saunu využiť ako infra saunu, predné žiariče si len jednoducho a elegantne zo stropu vyklopíte....

Máte záujem o takúto elegantnú kombináciu dvoch funkcií bez akýchkoľvek kompromisov ?

Infrasauna DELUXE

"LEVITUJÚCA" LAVICA BEZ NOŽIČKY 

Saunu Vám  vieme urobiť na želanie s "levitujúcou" lavicou bez akejkoľvek viditeľnej nožičky tak, aby nebol žiadnym spôsobom narušený exkluzívny - čistý dizajn sauny. 

OSVETLENIE RGB LED alebo SAUNA DECO LIGHTS

Relax počas saunovania je úzko spojený s príjemným osvetlením, ktoré nepôsobí rušivo, ale naopak vytvára dokonalú atmosféru oddychu. Saunu Vám vybavíme na želanie LED podsvietením, ktoré môže byť v teplej bielej farbe, alebo multifarebné RGB LED, kde si môžte zvoliť svoje obľúbené farebné podsvietenie. Ako druhá možnosť je použiť bodové osvetlenie pomocou optických vlákien Sauna Deco Lights, ktoré dokážu veľmi decentne podsvietiť vnútorný priestor sauny. 

SAUNY "SO SKRYTOU PIECKOU"

Pre sauny menších rozmerov, kde je potreba využiť vnútorný priestor na maximum, ponúkame  riešenie "so skrytou pieckou", Jedná sa o špeciálne prevedenie sauny s využitím piecky, ktorú plne integrujeme pod lavice. Nezaberie žiaden využiteľný priestor, vďaka čomu budete môcť celý priestor sauny použiť na saunovanie. A áno, aj takúto piecku si môžte polievať vodou. Uvedené riešenie je niekedy uprednostnené aj pri väčších saunách kvôli extra bezpečnosti pre menšie deti.

BIO SAUNY

BIO sauna je v podstate kombináciou fínskej sauny a parnej sauny. Zásadným rozdieľom je fakt, že BIO saunu nahrievate na výrazne nižšiu teplotu 50 - 60 stupňov Celzia, ale pri vyššej dosahovanej vlhkosti vzduchu cca 30 - 60%. Práve vďaka vlhkosti sa BIO sauna podobá miernejšej parnej saune. Je vhodná pre kardiakov a napomáha k ozdraveniu horných dýchacích ciest.

Infrasauna DELUXE
Infrasauna DELUXE

EXKLUZÍVNE VONKAJŠIE SAUNY 

S realizáciami saunových domov máme skúsenosti. V porovnaní s interiérovou saunou sa jedná o výrazne vyššiu investíciu, ktorá sa Vám vráti v podobe jedinečných zážitkov.

PREVEDENIE "BLACK PAINTED GLASS"

Jedná sa o exkluzívne - dizajnové prevedenie saun, kde je čelná stena (príp. aj bočná stena) sauny kompletne presklená a to aj vrátane prekrytia konštrukčných sten sauny sklom. Okraje skla sú zrealizované do čiernej farby, prípadne je možnosť výberu aj bielej varianty. Takéto presklenie môže pokračovať až po strop miestnosti, čím je možné dosiahnuť absolútne čistý, moderný a luxusný dizajn s plnou integráciou sauny do priestoru.

Infrasauna DELUXE

INFRASAUNY

Infrasauna (niekedy nazývaná aj ako infrakabína) dokáže prehriať Vaše telo pomocou infražiaričov vyžarovaním infračervených lúčov, ktoré po dopade na Vašu pokožku hrejú. Dokážu dokonca preniknúť do hĺbky svalových tkanív a prehrievať ich. Všetko prebieha celkom prirodzene, svaly sa uvolňujú a ukľudňujú, telo nie je nijako zaťažované. Kvalitná infrasauna má energiu nastavenú tak, aby sa čo najviac približovala energii prirodzene vyžarovanej Vaším telom. Intenzívne sa začnete potiť už pri okolitej teplote okolo 50 stupňov Celzia. Keďže vyžarované teplo je vstrebávané Vaším telom na 80% - 90%, do priestoru sauny sa dostáva len zvyšok tepla a teda bude sa Vám v saune dýchať veľmi komfortne. Ideálna doba saunovania je okolo 30 minút. Po saunovaní je vhodné, aby ste sa osprchovali vlažnou, alebo mierne teplou vodou. Do všetkých infra saun značky DELUXE SAUNA inštalujeme výhradne najkvalitnejšie žiariče - značky Philips.

Infa sauna DELUXE SAUNA

NOVINKA - kategória Elegance line -  sauny na mieru za ceny, ktoré prekvapia

 PRINÁŠAME VÁM OKREM EXKLUZÍVNYCH DELUXE SAUN VARIANTU - VYŠŠIU STREDNÚ TRIEDU SAUN NA MIERU ZA NIŽŠIE CENY

- POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU  - DOPRAJTE SI VYSOKÚ KVALITU ZA NIŽŠIU CENU -

Deluxe sauna ONLY EXCLUSIVE black painted

KVALITNÁ INFRASAUNA VÁM PONÚKA VEĽKÉ MNOŽSTVO ZDRAVOTNÝCH BENEFITOV

- prehrieva telo a prekrvuje organizmus
- posiluje imunitný systém, zbavuje únavy a vylepšuje psychiku
- uvoľňuje dýchacie cesty, svaly, pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov
- vylepšuje nespavosť, akné, ekzém, bolesti v krku, ochorenie uší, podporuje lepšie hojenie poranení
- podporuje elasticitu kože a odstraňuje odumreté bunky s nečistotami
- môžu ju používať aj kardiaci a ľudia s problémami s krvným tlakom

sauna DELUXE

DELUXE SAUNY - FOTOGALÉRIA

Mám záujem o DELUXE SAUNU - AKÝ JE ĎALŠÍ POSTUP ?

Sme veľmi radi, že sa Vám DELUXE SAUNY páčia a zvažujete realizáciu. Vážime si Vašu dôveru. Sme tu na to, aby sme Vám so všetkým pomohli, poradili, prediskutovali všetky Vaše predstavy do podrobna a nakoniec zrealizovali nádhernú luxusnú saunu na mieru podľa Vašich predstáv. ....Vašu vlastnú DELUXE SAUNU...

KROK č.1:  OZVITE SA NÁM prosím, aby sme sa mohli spolu o Vašich predstavách pobaviť. Vyplnením akéhokoľvek formulára na našej stránke, e-mailom alebo telefonicky, prípadne sa zastavte u nás osobne. Nájdete nás kúsok pod hlavným vstupom do areálu Bratislavského hradu na nádhernej Zámockej ulici. Spolu určite nájdeme to najlepšie a najkrajšie riešenie DELUXE SAUNY pre Vás.

Ak máte už vopred predstavu do akého priestoru máte záujem saunu umiestniť, prípadne ako veľkú saunu, či fínsku, infra, kombinovanú atď., bude úplne ideálne, ak nám ako krok č.1 vvyplníte a pošlete cez našu web stránku formulár na vypracovanie cenovej ponuky - viď. nižšie. Takto budeme vedieť prvotné vstupné údaje a Vaše prípadné predstavy, aby sme Vás kontaktovali s prvotným návrhom realizácie a cenovou ponukou.

KROK č.2:  Akonáhle budeme vedieť, aký priestor máte k dispozícii, čo sa Vám páči a aké sú Vaše prvotné predstavy - vypracujeme Vám a pošleme prvotný návrh realizácie, náčrt a cenovú ponuku

KROK č.3:  Prediskutujeme spolu prvotný návrh realizácie a budeme ho prípadne ďalej upravovať, až pokiaľ budete úplne spokojný / spokojná.

KROK č.4:  Hneď ako nám potvrdíte Váš záujem o DELUXE SAUNU a ponuku si odsúhlasíme, radi Vás prídeme navštíviť osobne aj s fínskym dizajnérom - špecialistom u Vás na mieste inštalácie. Na mieste si prejdeme spolu úplne všetky potrebné detaily, povieme si na mieste ako urobiť správnu predinštalačnú prípravu...jednoducho doladíme všetky potrebné detaily k Vašej maximálnej spokojnosti.

KROK č.5:  Uzavrieme spolu objednávku a pustíme sa do práce na výrobe Vašej novej DELUXE SAUNY

KROK č.6:  Po vyrobení sauny a Vašom potvrdení, že priestor je pripravený na inštaláciu - samozrejme prídeme a saunu Vám nainštalujeme

KROK č.7:  Začnete si užívať krásne chvíle strávené vo Vašej novej luxusnej saune - DELUXE SAUNE. Budete sa tešiť z krásneho umeleckého diela počas mnohých rokov saunovania 🙂

DELUXE SAUNA - prevedenie Deluxe Edition
DELUXE SAUNA - opierka chrbta deluxe

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU NA DELUXE SAUNU

Mám záujem o cenovú ponuku na:

Ak máte pôdorys priestoru na saunu alebo náčrt, prosím priložte ho ako prílohu:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (v súlade so zásadami spracovania na základe zákona č. 18/2018 Z. z., o ochrane osobných údajov) (*)